Recenzie

Toto je top osôbka. Trpezlivá a veľmi láskavá. Ďakujem!

Ružena H.

Ilustráciu od Janky som dostala ako vianočný darček. Taký double – tričko a obraz. Bolo to krásne a originálne prekvapenie. Janka navrhne hocičo podľa vášho výberu a to je na tom to najlepšie, že nie si limitovaní fantáziou. Prosto skvelé, originálne a určite odporúčam ďalej!

Marika N.

Veľmi milá a príjemná osôbka, o ktorej budeme určite ešte veľa počuť, s obrovským talentom, a kopou skvelých nápadov.

Samuel K.

Maximálna spokojnosť! Ilustrácia presne podľa požiadaviek. Veľmi rada sa na ňu pozerám a tak isto ju aj hrdo uverejňujem pri svojich výrobkoch ako moje logo. Ďakujem, Janka.

Margaréta C., Maggie´s Cakes

Janička je profesionál, krom toho, že má úžasný talent, je to skvělá a velice sympatická žena, která vám splní vaše přání i když vlastně netušíte, jakou máte představu! Velice doporučuji služby, naprosto profesionálni přístup, laskavost, milé jednání a splnění každé představy. Janičko, děkuji za zhmotnění mého snu!

Denisa V., Deník z domácí kuchyně

Topka! Odporúčam, najtalentovanejšia a najmilšia žena.

Bronislava Ď.

Táto slečna je neskutočná žena. Namaľovala mi neskutočne neskutočný (ale reálne skutočný ) obraz na moju prázdnu stenu do salónu, kde si našiel svoje miesto a dennodenne je pochválený nejednou ženou. Ďakujem ti ešte raz, Jani a už teraz sa teším na ďalšie. Prajem ti veľa úspechov. Myslím si, že o tebe budeme ešte veľa počuť.

Zuzana Š., Salón Allegria – Nechtové štúdio v Žiline

Skvelý človek s nádherným srdiečkom a obrovským talentom. Mám tú česť vlastniť už dva obrazy, pohľadom na ktoré má človek hneď krajšie dni. Ďakujem veľmi pekne za všetko.

Michaela A.

Od Janky mám 2 obrazy. Jeden maľovaný na plátne a jeden na výkrese. Obidva sú úžasné a určite odporúčam. Veľmi šikovná osôbka.

Júlia Ch.

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za našu spoluprácu v Alcatraze. Hneď ako som sa na teba obrátila a osobne sme sa stretli, pochopila som, že ty si ten správny človek pre nás. Nášmu podniku si vdýchla kúsok originality. Steny si nám pokreslila krásnymi maľbami, pri ktorých si strávila nieľkoľko hodín, ale výsledok stojí za to. Už teraz sa teším, čo nové spolu vymyslíme ďalej.

Lucia K., Bistro ALCATRAZ Trenčín

Úžasný človek s dobrým srdcom a veľkým talentom! Veľká spokojnosť! Jej obrázky robia ľuďom radosť na srdiečku.

Dominika M.